http://www.zoofirma.ru/

акции по массажам

Акция продлена!!!! До конца 2015 г. у Вас есть уникальная возможность пройти лечебные массажи для оздоровления организма по доступной цене - 60,00 грн. за массажную зону!* 1350970363 massage Лечебный массаж воротниковой зоны Лечебный массаж грудного отдела позвоночника Лечебный массаж пояснично-крестцового отдела Лечебный массаж вдоль позвоночника Выбираем массаж, записываемся, приводим с собой друзей и коллег! *Акционные цены действуют при оплате 10 массажей одним платежом!!! При предварительной записи по тел. 225-92-72 сообщайте администратору, что Вы участвуете в акции!

Программа Бонус Плюс ПриватБанка

bplus-logo-122

 Медицинский центр "Авесана" - партнер программы ПриватБанка "Бонус Плюс"

Возвращайте до 15% от стоимости Ваших покупок!

 

"Бонус Плюс" – это программа лояльности, которая позволяет владельцам карт ПриватБанка получать бонусы в сети партнеров программы.
 Каждый раз при оплате картой ПриватБанка, часть потраченных денег попадает на ваш счет «Бонус Плюс», с которого вы можете оплачивать другие покупки.
 

В программе «Бонус Плюс» принимают участие все карты ПриватБанка с логотипом «Бонус Плюс».

При оплате услуг в медицинском центре "Авесана"  - от 10% до 15% (в зависимости от вида платежной карты) оплаченных средств, возвращается Вам на бонусный счет. Потратить бонусы можно также в мед.центре, расплачиваясь ими за услуги*. Просто скажите администратору клиники, что хотите оплатить покупку со счета «Бонус Плюс».

Детальную информацию об условиях программы Вы можете узнать на: www.bonus.privatbank.ua
 
 

*оплата бонусами не распространяется на оплату услуг лабораторных исследований медицинского центра

 

 

 

Новое предложение от медицинского центра «Авесана» и “ПриватБанк”!

images рпер

Новое предложение от медицинского центра «Авесана» и “ПриватБанк”!Лого-ПриватБанк

Оплачивать услуги у нас стало еще удобней!!!

Теперь клиенты медицинского центра «Авесана», имеющие банковскую карту ПриватБанка

                                  "Универсальная" платежной системы VISA, MasterCard,

 

могут воспользоваться услугой «Оплата частями», т.е. оплатить услугу в рассрочку от 2-х до 23-х платежей.

 

Для этого при оплате, Вы должны сообщить администратору, на какое количество месяцев  хотите разбить свой платеж. После этого Вам распечатают

чек с текстом  договора, останется лишь подписать его.

 

 Будьте здоровыми и экономными вместе с МЦ "Авесана"!

статья кондиционер вред

Чим кондиціонер небезпечний для здоров'я?

 

 
Останнім часом кондиціонери стають все більш затребуваними, їх встановлюють в офісах, житлових будинках, квартирах, готелях та інших різних приміщеннях. Однак далеко не всі люди досить добре проінформовані про те, який вплив кондиціонер робить на здоров'я людини. Деякі вважають, що кондиціонери шкодять організму, і всіляко намагаються уникнути їх використання, хтось же вважає, що експлуатація цього пристрою - це, комфорт, зручність і абсолютна безпека для життєдіяльності. У даній статті це питання розглядається більш докладно.
Кондиціонери - додаткове джерело небезпеки або ефективний засіб порятунку від спеки?
Багато лікарів до кондиціонерів ставляться досить стримано з кількох причин.
Перша небезпека - це існуючий ризик простудних захворювань. У той час коли людина приходить з спекотної вулиці і опиняється під впливом кондиціонера, її тіло починає дуже швидко охолоджуватися. Через неправильне і непомірне використання кондиціонера можна захворіти не тільки банальним ГРЗ, але ще й таким гострим інфекційним захворюванням, як легіонельоз або ангіна. Адже даний популярний вид побутової техніки «ганяє» потоки повітря, перетворюючи їх з розжарених в крижані. В результаті такого невірного дозування температури повітря організм людини піддається серйозному випробуванню. Працівникам офісів лікарі настійно рекомендують в літній період часу особливо дбайливо ставитися до свого здоров'я і намагатися не користуватися кондиціонерами.
Розсадник бактерій. Є одна неприємна особливість кондиціонерів - це те, що вони є джерелом багатьох хвороботворних бактерій. Як правило, кондиціонери повинні проходити професійну чистку один раз на три місяці. Якщо дану умову не виконувати, то в них скупчується величезна кількість різних мікробів і вірусів, причому дуже патогенних. У той час як люди себе охолоджують, вони навіть не підозрюють, що разом з цим потоком свіжого, приємного повітря, вони вдихають велику кількість мікроорганізмів, які стають причиною виникнення легкої застуди, а також надзвичайно важкої пневмонії. В результаті проведених досліджень лікарі з'ясували, що значний відсоток смертей серед літніх людей походять від пневмонії, викликаної не так переохолодженням від кондиціонера, скільки від шкідливого потоку патогенних мікробів.
Кондиціонер накопичує пил. Звичайний побутовий кондиціонер необхідно чистити від пилу, особливо після довгого зимового періоду, коли він не працює. Всі забруднювачі, які накопичує кондиціонер, скупчуються на фільтрах. Коли вони засмічуються, прилад починає ганяти пил по будинку, у нього послаблюється повноцінний повітряний потік. В результаті у тих, хто знаходиться поблизу, можуть виникнути такі неприємні прояви як сльозоточивість очей, першіння в горлі, відчуття неприємного металевого присмаку в роті. Всі ці прояви можуть потім викликати серйозні проблеми зі здоров'ям. Алергени. Особливо шкідливий кондиціонер для тих, хто страждає алергічними реакціями, тому як вони дуже чуйно реагують на скупчення в повітрі алергенів і пилу.
Фреон. Фреон, який міститься в кондиціонері, не менше небезпечний для здоров'я. При контакті з відкритим полум'ям він перетворюється на фосген - хімічна речовина, що володіє задушливою дією. При витоку великої кількості цієї речовини в маленьку кімнату він може повністю витіснити усе чисте повітря. Пари фреону особливо небезпечні для кімнат об'ємом менше 3 м³.
Висушене повітря в охолоджуванній кімнаті. У середньому кондиціонер забирає з атмосфери офісу близько 2 літрів води на годину. У даному випадку зменшується концентрація кисню, що погано позначається на загальному стані організму людини, страждає слизова носа. У людей, які хворіють екземою та дерматозом, використання даних пристроїв ще більше погіршує ситуацію.

Акция ко дню всех влюблённых!

 

Новое предложение от медицинского центра «Авесана» и “ПриватБанк”!

Оплачивать услуги у нас стало еще удобней!!!

Теперь клиенты медицинского центра «Авесана», имеющие банковскую карту ПриватБанка "Универсальная"платежной системы VISA, MasterCard, могут воспользоваться услугой

«Оплата частями», т.е. оплатить услугу в рассрочку от 2-х до 23-х платежей.

Для этого при оплате, Вы должны сообщить администратору, на какое количество месяцев  хотите разбить свой платеж. После этого Вам распечатают чек с текстом  договора,

останется лишь подписать его.

 

 

Наши контакты

тел (044)225-92-72


  
  г.Киев ул. Бердичевская 1 (вход со стороны ул. Дегтярёвской)

2 мин. от м. Лукьяновкая     

 

Запись на прием:

(044) 337-50-85  

 

Соц сети

  ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ К НАМ:   

        vkontaktep     

 Facebook